circle
Sara Rut Paminger
.O mnie

Moja Wizja

Moim celem jest prowadzenie działalności zapewniającej klientom najwyższej jakości rozwiązania i prowadzącej do osiągnięcia oczekiwanych przez nich rezultatów. Poprzez rozwój i czynne podnoszenie własnych kwalifikacji, pragnę budować organizację rozwijającą potencjał ludzkiego umysłu oraz wrodzonych umiejętności. Moja wizją jest świat, w którym każdy używa wrodzonego geniusza, aby zapewnić sobie wspaniałą przyszłość oraz wykorzystuje własny potencjał, przez co cieszy się życiem oraz czuje spełnionym człowiekiem.

Doświadczenie

Sara Rut Paminger – magister Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz absolwentka Studiów Podyplomowych Public Relations w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. (...) Od ponad 12 lat zajmuje się szeroko rozumianą Metafizyką Chińską (Ba Zi, Feng Shui, Qi Men Dun Jia) oraz Hipnozą Kliniczną. Wiedzę z zakresu Metafizyki Chińskiej zdobyła w Yap Cheng Hai Academy w Malezji, w Raymond Lo School of Feng Shui and Chinese Astrology w Hong Kongu, w Mastery Academy of Chinese Metaphysics w Malezji.

Moje wartości
  • Szacunek, lojalność, poufność, uczciwość dla klienta
  • Najwyższe etyczne standardy postępowania
  • Innowacyjność i entuzjazm w podejściu do rozwiązywania problemów
  • Zaangażowanie i autentyczność w działaniu
.Oferta

SRP METAHYPNOSES ADVISE oferuje usługi z zakresu Hipnozy Klinicznej oraz Metafizyki Chińskiej dając wsparcie i poradę w dziedzinie zdrowia, relacji międzyludzkich, kariery zawodowej oraz finansów. Kompleksowo zajmuję się klientem – słucham, rozmawiam, obserwuję, sprawdzam, wyjaśniam, analizuję, aby w końcu stworzyć plan dla Ciebie i wcielić go w życie.

Poprzez techniki terapeutyczne Hipnozy Klinicznej wspomagam leczenie psychicznych i fizycznych dolegliwości. Poprzez Ba Zi, Feng Shui oraz Qi Men Dun Jia pomagam odnaleźć źródło problemów oraz podnieść jakość Twojego życia. Każdy człowiek jest dla mnie wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Chcę, aby Każdy poczuł się lepiej.

.Wybrane Dyplomy i Certyfikaty

.Kontakt

Masz pytanie dotyczące mojej działalności? Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie? Skorzystaj z formularza i wyraź swoje wątpliwości - z przyjemnością wszystko Ci wyjaśnię.

phone AE +971 557 86 91 98
phone PL +48 783 121 388

Sara Rut Paminger jako kliniczny hipnoterapeuta jest członkiem i zarejestrowanym hipnoterapeutą w:

  • General Hypnotherapy Register
    i General Hypnotherapy Standards Council
  • Complementary and Natural Healthcare Council w Wielkiej Brytanii
Masz pytanie? Napisz.
Podaj imię i nazwisko
Podaj numer telefonu
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
backtotop