Sara Rut Paminger

.O mnie

Moja Wizja

Moim celem jest prowadzenie działalności zapewniającej klientom najwyższej jakości rozwiązania i prowadzącej do osiągnięcia oczekiwanych przez nich rezultatów. Poprzez rozwój i czynne podnoszenie własnych kwalifikacji, pragnę budować organizację rozwijającą potencjał ludzkiego umysłu oraz wrodzonych umiejętności. Moja wizją jest świat, w którym każdy używa wrodzonego geniusza, aby zapewnić sobie wspaniałą przyszłość oraz wykorzystuje własny potencjał, przez co cieszy się życiem oraz czuje spełnionym człowiekiem.

Moja Misja

Moją misją jest zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług z zakresu Hipnozy Klinicznej oraz Metafizyki Chińskiej w celu uaktywnienia indywidualnego potencjału w zakresie: zdrowia, relacji międzyludzkich, dobrobytu, kariery i spełnienia zawodowego, samorealizacji oraz efektywności prowadzonych działań.

Moją misją jest wsparcie klienta na drodze do bycia tym kim chciałby się stać oraz w osiągnięciu celów, które pragnie osiągnąć.

arrowscroll
Moje wartości
  • Szacunek, lojalność, poufność, uczciwość dla klienta
  • Najwyższe etyczne standardy postępowania
  • Innowacyjność i entuzjazm w podejściu do rozwiązywania problemów
  • Zaangażowanie i autentyczność w działaniu
. Wykształcenie i umiejętności

Sara Rut Paminger vel Urszula Paminger – Magister Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz absolwentka Studiów Podyplomowych Public Relations w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie nie prowadzi praktyki zawodowej w podanym zakresie, gdyż…

to co kiedyś było dla niej pasją stało się od wielu lat sposobem na życie i pracą przynoszącą największą satysfakcję. Od ponad 12 lat Sara zajmuje się szeroko rozumianą Metafizyką Chińską (Ba Zi, Feng Shui, Qi Men Dun Jia) oraz Hipnozą Kliniczną. Wiedzę z zakresu Metafizyki Chińskiej zdobyła między innymi w Yap Cheng Hai Academy w Malezji, w Raymond Lo School of Feng Shui and Chinese Astrology w Hong Kongu, w Mastery Academy of Chinese Metaphysics w Malezji. Nieustannie pogłębia swoja wiedzę biorąc udział w wykładach i szkoleniach organizowanych w Azji. Obok Metafizyki Chińskiej jej zainteresowaniem było poznanie ogromnej siły i możliwości ludzkiego umysłu w kształtowaniu rzeczywistości, dlatego aby traktować człowieka holistycznie zajęła się także Hipnozą Kliniczną. Kierunkowe wykształcenie w tym zakresie zdobyła w Past Life Regression Academy oraz w Institute of Clinical Hypnosis w Londynie, gdzie uzyskała tytuł Dyplomowanego Klinicznego Hipnoterapeuty. Połączenie obu dyscyplin pozwoliło na kompleksowe podejście do człowieka oraz jego natury, ponieważ ciało i umysł są nierozerwalnie ze sobą powiązane i aby doświadczyć prawdziwej równowagi wskazane jest zajmować się nimi równolegle.

Sara w ten sposób mówi o sobie:

„Zawsze interesowało mnie dlaczego życie oraz otaczająca nas rzeczywistość jest taka jaka jest. Byłam ciekawa dokąd zmierzamy i co naprawdę wpływa na nasze życie i przeznaczenie. Co czyni ludzką egzystencję szczęśliwą i spokojną. W jaki sposób podejmować decyzję, aby żyć rozważnie, radośnie i w zgodzie z samym sobą. W tym doświadczeniu i zrozumieniu jego sensu najważniejszy był dla mnie człowiek. Dlatego właśnie, jedno z moich zainteresowań - psychologia relacji międzyludzkich oraz wiedza z zakresu Metafizyki Chińskiej i Hipnozy Klinicznej pozwala mi obecnie pomagać ludziom w podjęciu ważkich decyzji by przeżyć życie dokonując świadomych wyborów zamiast kierować się przypadkiem, żyć według celowo nakreślonego projektu a nie według domyślnego, pełnego znaków zapytania planu.

Poprzez Hipnozę Kliniczną i Regresję Wieku pomagam klientom uwolnić się od energetycznych obciążeń lub traumatycznych zdarzeń z przeszłości, które są przyczyną mentalnych, emocjonalnych lub fizycznych blokad. Poprzez Metafizykę Chińską, czyli Ba Zi, Feng Shui i Qi Men Dun Jia – pomagam klientom odnaleźć głębszy sens ich życia, odkryć wrodzony potencjał i posiadane zdolności, a także dokonać całkowitej transformacji poprzez zrozumienie i zastosowanie narzędzi do kreowania równowagi pomiędzy środowiskiem, człowiekiem, czasem oraz przestrzenią. Nic nie dzieje się przypadkiem Jesteśmy częścią większej całości z siłami nieba i ziemi wzajemnie współgrającymi z ludzkością. Najważniejsza jest w tym systemie harmonia z samym sobą i ze światem. Życie to nieustanne odkrywanie. Dlatego właśnie nieprzerwanie uczę się i pogłębiam moją wiedzę i umiejętności słuchając inspirujących mnie ludzi.”

Sara Rut Paminger jako kliniczny hipnoterapeuta jest członkiem i zarejestrowanym hipnoterapeutą w:
  • General Hypnotherapy Register i General Hypnotherapy Standards Council
  • Complementary and Natural Healthcare Council w Wielkiej Brytanii

Sara prowadzi praktykę globalnie, pomiędzy Europą a Bliskim i Środkowym Wschodem. W swojej pracy posługuje się równolegle językiem polskim oraz językiem angielskim. Od ponad 10 lat jest rezydentem Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie mieszka z mężem Michaelem.

SRP METAHYPNOSES ADVISE oferuje usługi z zakresu Hipnozy Klinicznej oraz Metafizyki Chińskiej dając wsparcie i poradę w dziedzinie zdrowia, relacji międzyludzkich, kariery zawodowej oraz finansów. Kompleksowo zajmuję się klientem – słucham, rozmawiam, obserwuję, sprawdzam, wyjaśniam, analizuję, aby w końcu stworzyć plan dla Ciebie i wcielić go w życie.

Poprzez techniki terapeutyczne Hipnozy Klinicznej wspomagam leczenie psychicznych i fizycznych dolegliwości. Poprzez Ba Zi, Feng Shui oraz Qi Men Dun Jia pomagam odnaleźć źródło problemów oraz podnieść jakość Twojego życia. Każdy człowiek jest dla mnie wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Chcę, aby Każdy poczuł się lepiej.

Zapoznaj się z ofertą arrow

.Kontakt

Masz pytanie dotyczące mojej działalności? Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie? Skorzystaj z formularza i wyraź swoje wątpliwości - z przyjemnością wszystko Ci wyjaśnię.

phone AE +971 557 86 91 98
phone PL +48 783 121 388

Sara Rut Paminger jako kliniczny hipnoterapeuta jest członkiem i zarejestrowanym hipnoterapeutą w:

  • General Hypnotherapy Register
    i General Hypnotherapy Standards Council
  • Complementary and Natural Healthcare Council w Wielkiej Brytanii
Masz pytanie? Napisz.
Podaj imię i nazwisko
Podaj numer telefonu
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
backtotop